Žalia krautuvėlė

Žalia krautuvėlė

Mes esame šios bibliotekos įkūrėjai, tvaresnio gyvenimo įkvėpėjai, o mūsų "Žalioje krautuvėlėje" gyvena darni produkcija: "Žalia žinutė" daugkartiniai maišeliai, vietinių kūrėjų gaminiai bei užsienio tvarūs daiktai. Aplankyk mus ir padovanok Žemei ir artimiesiems tvarų įprotį!

Obsessed. With. Waste

Obsessed. With. Waste

Rašau apie atliekas ir šiukšles. Aiškiai ir suprantamai. Nuomonė, įžvalgos ir būtinieji pokyčiai. Praktikoje diegiu beatliekinę gamybą ir žiediškumo principus, padedu ofisams tapti žiediniais. Esu inžinierė /aplinkosaugininkė / atliekų vadybininkė ir VU GMC / GTC doktorantė.

Basa žemė

Basa žemė

Natūralios, draugiškos žemei, žmogui ir gyvūnams alternatyvos kasdieniam naudojimui – higienai, virtuvei, namams.

Skate4create

Skate4create

Riedlenčių perdirbimo studija, kur yra kuriami juvelyriniai dirbiniai, aksesuarai iš perdirbtų riedlenčių. Kiekvieną dieną skeiteriai Europoj sulaužo milžiniškus kiekius riedlenčių lentų, kurias mes surenkame ir duodame antrą šansą.

Atgal į gamtą

Atgal į gamtą

Besikurianti pagalbos laukiniams gyvūnams organizacija. Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio veterinarais mes gydome sužeistus paukščius ir žvėris ir paruošiame juos grįžimui atgal į laisvę. Veikiame savanoriškais pagrindais, pasitelkdami geranoriškų žmonių bei organizacijų paramą.

Pagalvok, kai perki

Pagalvok, kai perki

Šviečiame visuomenę siekdami sumažinti prekių, kuriose yra pavojingų cheminių medžiagų, paklausą, dirbame su smulkiuoju ir vidutiniu verslu, stipriname savivaldybių darbuotojų kompetenciją šioje srityje. Mažiau pavojingų medžiagų – švaresnė aplinka ir sveikesnis gyvenimo būdas!

GAMI

GAMI

Daugkartiniai šiaudeliai! Pas mus rasite mikštučius maistinio silikono šiaudelius tinkančius tiek vaikams tiek suaugusiems, bei universalius metalinius šiaudelius!

Nematomi Vandenyne

Nematomi Vandenyne

Tai tvarios kosmetikos parduotuvė, kurioje rasite natūralius produktus draugiškus ne tik kūnui, bet ir aplinkai. Kviečiame rinktis tvarias alternatyvas be plastiko. Būkime Nematomi Vandenyne!

Sustainable Gastro

Sustainable Gastro

Mes kuriame ir organizuojame gastronominius renginius, kuriais siekiame suburti bendruomenę ir įkvėpti vartotojus gyventi tvaresnį gyvenimo būdą, o ypač #zerofoodwaste.

Nenutrink medžio

Nenutrink medžio

Vieną kartą gyveno… Taip prasideda pasakos, kurios baigiasi laimingai. Taip prasideda ir daugelio vienkartinių daiktų istorijos, tik per šiukšles jų pabaigos nematyt. Savo iniciatyva mes kviečiame keisti vienkartinius įpročius – rinktis ilgai ir laimingai. [Informacija, patarimai, renginiai]

Maisto atiduotuvė

Maisto atiduotuvė

Kiekvienas rūsyje ar šaldytuve turime konservų, uogienių, kurių nesuvalgome, todėl čia galime jais dalintis.

BIOCOS

BIOCOS

BIOCOS natūrali ir lietuviška kosmetika rūpinasi Jūsų veido bei kūno odos, plaukų grožiu, o turimas platus eterinių aliejų asortimentas užtikrina emocijų balansą. Mūsų produkcija ekologiška ir tvari, atsakingai žiūrime į gamtos išteklių naudojimą ir esame draugiški aplinkai ir gyvūnams.

Kasdienės mūsų duonos

Kasdienės mūsų duonos

Namų kepiniai, kurių specializacija yra naminė duona ir saldumynai.

Vienkartinė planeta

Vienkartinė planeta

Šioje radijo laidoje pristatomi požiūriai bei idėjos apie tokį gyvenimą planetoje, kad jos gėrybių užtektų visiems. „Vienkartinė planeta“ transliuojama pirmadieniais 16.30 val. per LRT RADIJĄ.

Ecococon

Ecococon

Statome namus iš atsinaujinančių medžiagų, kurie tarnautų dešimtmečius, o vėliau galėtų būti saugiai sunaikinami. Statyboms naudojame sveikatai nepavojingas, regione išauginamas medžiagas. Be to, siekiame, kad neigiamas poveikis aplinkai būtų kuo mažesnis.

TexTale

TexTale

Socialinio verslo iniciatyva kviečia tęsti tekstilės istorijas: siekiama sukurti tvarią dėvėtos tekstilės surinkimo, panaudojimo ir perdirbimo grandinę. Atsakingi bendraminčiai laukiami TEXTALE studijoje, T. Ševčenkos g. 16i Vilniuje. 

LeaF

LeaF

Perdirbtos odos rankinės, mylinčioms planetą Žemę ir save. „LeaF” gaminiai atgimsta iš nebenešiojamų paltų, pabodusių sijonų ar spintose užmirštų aksesuarų, ir tampa vienetinėmis rankinėmis, kuprinėmis ar kitais aksesuarais.

Atliekų kultūra

Atliekų kultūra

Edukuoti ir informuoti Vilniaus regiono gyventojus apie atliekų tvarkymo kultūrą, skatinti rūšiuoti ir tinkamai elgtis su atliekomis.

Ecodriving

Ecodriving

Efektyvaus ir saugaus vairavimo mokymai įmonėms: kaip per trumpą laiką realiai sumažinti įmonės degalų sąnaudas ir teršalų emisijas, o kartu pagerinti eismo įvykių statistiką?

Bookswap

Bookswap

Bookswap.lt – knygų mainų platforma, kurioje nereikalingas knygas galite išmainyti į tas, kurias norite perskaityti. Čia knygos keliauja iš rankų į rankas ir gyvena prasmingą gyvenimą!

Gamtai draugiški kaimynai

Gamtai draugiški kaimynai

Ši Facebook grupė ir bendruomenė yra skirta dalintis aplinkosaugos informacija ir iniciatyvomis, gyvenimo būdo idėjomis, kad mūsų kaimynystė gamtai būtų kuo draugiškesnė.

ETIAM planet

ETIAM planet

ETIAM Planet – tvaraus gyvenimo būdas, pasiekiamas kiekvienam. Tai jūsų ir mūsų sąmoningesnio gyvenimo atradimai. Žingsnis po žingsnio keičiant savo įpročius, buityje ir asmeninei higienai naudojant sveikesnius ir kuo draugiškesnius aplinkai bei planetai produktus.

Mes Darom

Mes Darom

DAROM – aplinkosauginė organizacija Lietuvoje, kuri nuo 2008 metų kasmet organizuoja aplinkos tvarkymo akciją DAROM ir kitus aplinkosaugą bei pilietiškumą skatinančius renginius visoje Lietuvoje.

Tvarumo butikas

Tvarumo butikas

Tvarumo butike Irma Villari dalinasi savo tvariais atradimais.

Minimaliai

Minimaliai

Tai raudonplaukės rašomas nevartotojiško gyvenimo būdo tinklaraštis, kuriame - ieškojimai, kasdieniai įkvėpimai ir idėjos aplinkosaugos, minimalizmo ir prasmingo gyvenimo tematika.

Man rūpi rytojus

Man rūpi rytojus

Projekto „Man rūpi rytojus“ tikslas – bendradarbiaujant su visuomene, verslu, valstybės institucijomis, žiniasklaida šviesti ir informuoti visuomenę apie aplinkos išsaugojimo svarbą, įgyvendinti aplinką tausojančias iniciatyvas, skatinti žiedinės ekonomikos įgyvendinimą.

Pasodink medį

Pasodink medį

Miškas – neatsiejama daugelio lietuvių gyvenimo dalis, ekologijos simbolis, žemės plaučiai. Jo išsaugojimas, atkūrimas ir vystymas – kiekvieno iš mūsų asmeninė atsakomybė. Pasodinkmedį.lt – pirmoji Lietuvoje platforma kur galima greitai ir paprastai prisidėti prie lietuviško miško sodinimo.

Yours Again

Yours Again

Džinsas visad madingas, o tvarumas yra pagrindinė „Yours Again“ vertybė. Mes, kurdami savo produktus, ne tik naudojame dėvėtas medžiagas, tačiau ir pasirūpiname, kad jų dizainas tiek savo stiliumi, tiek kokybe būtų atsparus greitai besikeičiančioms mados tendencijoms.

Uoga Uoga

Uoga Uoga

Uoga Uoga - tai natūrali lietuviška kosmetika, sertifikuota aukščiausio standarto COSMOS sertifikatu. Mums svarbu, kad visi gyventume santarvėje su gamta - nekenkdami jai dėl savo poreikių, o ji mums galėtų atsidėkoti savo dovanomis.

Kita forma

Kita forma

Jei nori kažką pakeisti - pradėk nuo savęs! Mūsų tikslas - aplinkosauginis visuomenės švietimas.

CupCup

CupCup

Tai alternatyva vienkartiniams gėrimų puodeliams - daugkartinių puodelių sistemų diegimas įvairioms vietoms. CupCup misija - kurti visuomenę be atliekų diegiant tvarius daugkartinio naudojimo sprendimus.

Medeinos.lt

Medeinos.lt

Rankų darbo viešbučiai vabzdžiams, augalais dažyti maišeliai bei žolinukai, sukurti iš gamtos gėrybių ir draugiški aplinkai.

Cotton Bees

Cotton Bees

Kauno Veršvų gimnazijos mokinių jaunoji bendrovė kuria daugkartinio naudojimo bičių vaško drobelių rinkinius maisto produktų įpakavimui. Drobelės gaminamos iš siuvėjams nereikalingų atraižų, o vokai ir etiketės – iš perdirbto popieriaus. Viskas nuo drobelių iki pakuočių, etikečių, siuntimo vokų – kompostuojama.

Ekoperal

Ekoperal

MMB "Ekoperal" maišeliai sprendžia vieną labiausiai žmonijai žinomą problemą - plastiko sukeliamą taršą. Šis maišelis pagamintas iš antrinių žaliavų, tokių kaip poliesteris, linas, medvilnė... Produkto medžiaga yra daug patvaresnė už vienkartinių maišelių, todėl "Ekoperal" gaminys yra daugkartinis.

Try zero

Try zero

Try Zero – elektroninė parduotuvė skirta aplinkai nekenksmingiems produktams ir socialiai atsakingiems vartotojams. Šeimos parduotuvėje rasite tvarių, perdirbtų bei tvarių gaminių ir mažiesiems, ir kiekvienam šeimos nariui. Nuo perdirbtų puodelių iki stilingų aprangos aksesuarų!

Bubi bird

Bubi bird

Saugios ir ekologiškos prekės vaikams

Fridays For Future Vilnius

Fridays For Future Vilnius

Klimato kaita yra viena didžiausių grėsmių: dėl jos kyla pavojus gamtiniam pasauliui ir jo biologinei įvairovei, žmonių sveikatai ir pasauliniam saugumui. Mes siekiame skleisti šią informaciją visuomenei, organizuojame renginius ir kitais būdais prisidedame prie klimato kaitos problemos sprendimo.

My cozy minimalism

My cozy minimalism

Tinklaraštis apie minimalizmą šeimoje, kurioje minimalizmas yra ne tik priemonė prisidėti prie gamtos saugojimo mažiau vartojant, bet ir kelias į daug paprastesnį ir lėtesnį gyvenimą.

VU klimato kaitos grupė

VU klimato kaitos grupė

VU klimato kaitos grupė vienija Vilniaus universiteto mokslininkus ir studentus besidominčius įvairiais klimato kaitos aspektais. Šiame puslapyje dalinamės savo žiniomis ir požiūriu į šią problemą.

EcoPets Kompostavimas bute

EcoPets Kompostavimas bute

EcoPets kompostavimo maišai suteikia galimybę gyvenantiems bute atsakingai perdirbti organines atliekas. Stilingas kompostavimo maišas ir natūralaus medžio stovas nesunkiai ras vietą Jūsų namuose. O Jūs išmesite mažiau atliekų į aplinką bei pagaminsite naudingo komposto.

Energijos nešvaistau

Energijos nešvaistau

Prisijunk ir išjunk, nešvaistyk energijos: padėk ne tik savo piniginei, bet ir pasauliui.

Hocus Pocus

Hocus Pocus

Žavimės klasikine istorija, vertinam natūralias kūno priežiūros priemones, kurių gamintojas tiesiogiai atspindėtų mūsų puoselėjamą atsakomybę prieš vartotojiškumo mažinimą, išgryninant išskirtinius bet kokio kūrinio bruožus, todėl didžiausią dėmesio dalį skiriame kokybės paieškoms. Šiandien hocus pocus yra mūsų gyvenimo būdas.

Umumu

Umumu

Prekės ženklas, sukurtas gražiai ir tvariai vaikystei. Krautuvėlėje rasite prekes, pagamintas iš perdirbtos medvilnės ir plastiko, FSC, OEKO-TEX sertifikuotų, GOTS atitinkančių ir kitų medžiagų, mažiausiai kenkiančių aplinkai. Ačiū, kad esate brandūs, suprantate ir mažinate savo įtaką aplinkai.

Idėjų lysvė

Idėjų lysvė

Bendruomeninio miesto daržo iniciatyva IDĖJŲ LYSVĖ siekia įgalinti Pilaitės bendruomenę kurti viešąsias erdves, skatinti bendruomeniškumą ir bendradarbiavimą kuriant tvarią ir supratingą kaimynystę.

Bakalėja

Bakalėja

Bakalėja – sveikuoliškų, veganiškų,vegetariškų maisto prekių parduotuvė Klaipėdoje. Parduotuvė propaguoja zero waste vertybes, todėl daugumą prekių galima įsigyti savo taroje.

Pasaulio pilietis

Pasaulio pilietis

Globalus švietimas neformaliai. Jaunimo projektai, darnaus vystymosi veiklos jaunimui, bendruomenėms. :)

Žiedinė ekonomika

Žiedinė ekonomika

Ši organizacija įkurta tam, kad padėtų Lietuvoje skatinti beatliekinę gamybą ir gyvenimo būdą bei populiarinti žiedinės ekonomikos principus tarp verslo ir valdžios institucijų.

DYGO

DYGO

„Dygo“ gamina rankų darbo, ekologišką, natūralią ir aplinką tausojančią kietąją kosmetiką. Šie produktai gimė iš poreikio ką nors kurti rankomis, dalintis tvariomis idėjomis ir skatinti žmones keisti savo kasdienius įpročius į draugiškus gamtai.

ACT4ECO

ACT4ECO

ACT4ECO – e. mokymosi platforma, kuri padės imtis reikiamų pokyčių, kad energiją naudotumėte efektyviai. Čia sužinosite, kokius mažus ir didelius žingsnius galite žengti siekdami sumažinti energijos suvartojimą, kovoti su klimato krize ir kurdami tvaresnę aplinką sau ir kitiems.

Treenex forest

Treenex forest

Mūsų tikslas – padėti įmonėms prisidėti prie tvarių socialinių projektų, kurių pagrindas – medžių sodinimas besivystančiuose pasaulio regijonuose. Dirbame su nevyriausybinėmis organizacijomis Indijoje, Kenijoje, Ugandoje.

Žaisti lengva

Žaisti lengva

Žaisti lengva yra kartoninių žaislų ir žaidimų pasaulis, gaminamas mamos rankomis iš kartono dėžių. Visi žaislai ir žaidimai yra skirti lavinti visus, Alfa kartos vaikų poreikius ir lūkęsčius. Pirmiausia gerbiant save ir planetą.

Pas Giedrę

Pas Giedrę

Sukūrusi parduotuvę “Pas Giedrę” trokštu dalintis su Tavimi tuo, ką turiu sukaupusi per daugybę metų darbo ekologiškų prekių sektoriuje. Man rūpi dalykai iš gamtos ir dar kad būtų gražūs. Ir kad kokybiški – taip ir Tau siūlau pas mane išsirinkti daiktų, kurie bus ilgaamžiai ir džiugins kasdieną nepalikdami pėdsakų.

Facebook grupė „Už švarią Lietuvą“

Facebook grupė „Už švarią Lietuvą“

Šioje grupėje ne tik dalinamasi žygio pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą“ akimirkomis, bet ir grupės narių atradimais bei patarimais, kaip gyventi tvariau.

EHUSK

EHUSK

EHUSK – ten, kur viskas kvepia kava. Ehusk – šeimos verslas, siūlantis įvairios paskirties ekologiškus produktus – puodelius, vazonėlius, užrašines, tušinukus, akinius nuo saulės – pagamintus iš kavos pupelių lukštų ir kitų perdirbtų kavos atliekų.

Kvapų namai

Kvapų namai

Didžiausia natūralios kosmetikos ir aromaterapijos produktų laboratorija Lietuvoje, džiuginanti savo natūraliais produktais. Čia superkama ir pernaudojama tara, pakuotėse beveik nėra plastiko, stengiamasi vadovautis tvarumo principais pakuojant siuntas ir rūšiuojamos atliekos.

MONEO

MONEO

Pirkinių krepšiai, paplūdimio rankinės iš perdirbtų kavos maišų.

Žali. LT

Žali. LT

Naujos kartos Lietuvos žaliųjų susivienijimas, besiremiantis šiais principais: visuomenės sąmoningumu, darna su gamta ir kitu žmogumi bei naujais žalios pakraipos lyderiais. Prisijunk ir tu!

Nula

Nula

Idėjos ir priemonės gyvenimui be plastiko ♡

Vinted

Vinted

Esame pasiryžę įrodyti, kad naudotos prekės gali būti tokios pat geros kaip ir naujos. Parduok drabužius, kurių jau nebenešioji. Įsigyk tai, ko nerasi parduotuvėse. Vinted atviras visiems, kas mano, jog drabužiai nusipelno tarnauti ilgai.

TikoTiks

TikoTiks

Aplinkosauginio ugdymo ir daiktų pakartotinio naudojimo centras Alytuje, kuriame taisomi, iš atliekų gaminami nauji daiktai ir vyksta įvairios aplinkosauginės edukacijos patiems mažiausiems ir didžiausiems.

Kokoso dubenėliai, šaukštai ir šakutės

Kokoso dubenėliai, šaukštai ir šakutės

Rankų darbo unikalios formos kokoso dubenėliai, šaukštai ir šakutės, pagaminti iš tikro kokoso. Dubenėliai saugus kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų mitybai. Paprastas naudojimas ir plovimas. Apie juos paskaityti čia: http://bit.ly/2obL6sV

Gyvi gali

Gyvi gali

Nevyriausybinė organizacija, siekianti padėti žmonėms atrasti augalinės mitybos privalumus, o maisto pramonei – persiorientuoti į etišką, tvarią, sveiką ir saugią.

EQUA CARE

EQUA CARE

EQUA - sukurta Tavo ir gamtos gerovei! Vandens gertuvės, kurios skatina nuolat gurkšnoti vandenį, bei atsisakyti vienkartinio naudojimo buteliukų.

Tvarūs skoniai

Tvarūs skoniai

Mokymų platforma, kurioje tavęs laukia tvarios ir sveikos mitybos atradimai.

Ekoda

Ekoda

Ekologinio dizaino asociacija, vienijanti kūrėjus, gamintojus, įmones ir organizacijas, kurių veikloje svarbūs žiedinės ekonomikos ir tvarumo principai bei ekologiškas požiūris. Asociacijai svarbus produkto unikalumas, antrinių žaliavų naudojimas, gamyba be atliekų, perdirbimas ir restauravimas.

MYLU WEAR

MYLU WEAR

„Mylu WEAR" - tai tvarus vaikų prekinis ženklas, Lietuvoje siuvantis kartu su vaiku augančius, margus (t. y. rečiau skalbiamus) organinės medvilnės drabužius. „Mylu WEAR" pardavimų pelnas skiriamas edukacinio projekto „Pagarbi Tėvystė” vystymui Lietuvoje.

E-pardavėjai.lt

E-pardavėjai.lt

E- pardavėjai.lt yra platforma, kuri jungia visus ūkininkus, sezoninius rinkėjus, gamintojus ir tiekėjus į vieną vietą, kad žmogui būtų lengviau ir patogiau juos visus rasti, pasitelkus greitąją paiešką. Ekologiškas, naminis maistas ar produktai yra mūsų ATEITIS!

Alpana Unpacked

Alpana Unpacked

Pirmoji ekologiško ir natūralaus maisto krautuvėlė be pakuotės, veikianti Vilniuje. Čia beveik visi įmanomi produktai yra sveriami į Jūsų atsineštą tarą!

UMA tvarus pakavimas

UMA tvarus pakavimas

Uma tvarus pakavimas – daugkartinio naudojimo maišeliai ir bičių vaško drobelės. Mūsų gaminama produkcija yra alternatyva plastikui, kuri palengvina šiuolaikinio, sąmoningo žmogaus gyvenimą.

Jaunųjų Žaliųjų Organizacija

Jaunųjų Žaliųjų Organizacija

Nevyriausybinė ir pelno nesiekianti jaunimo organizacija, kurios pagrindiniai tikslai yra skleisti žaliąsias, humaniškumo bei pilietiškumo idėjas visuomenėje. Jei tau primtinos mūsų idėjos, kviečiame prisijungti!

Zeroteka

Zeroteka

Didžiausia zerowaste parduotuvė Lietuvoje. ZERO = BIO.

Lietuvos atsakingo verslo asociacija

Lietuvos atsakingo verslo asociacija

Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) siekia formuoti ir stiprinti atsakingo ir tvaraus verslo ekosistemą Lietuvoje. LAVA yra pirmoji Lietuvoje verslo asociacija, dėmesį sutelkusi į tvarumo ir įmonių socialinės atsakomybės temas. Asociacija vienija įmones, siekiančias diegti ir vadovautis atsakingos ir tvarios veiklos principais.

Palapinė

Palapinė

Autentiški, iš senos palapinės audinio pagaminti daiktai: pieštukinės, kosmetinės, krepšiai.

Chatacap

Chatacap

Tai kepurės iš dėvėtų drabužių parduotuvėse įsigytos tekstilės. Troškome kurti naują produktą ir tuo pačiu norėjome kuo mažiau prisidėti prie vartotojiškumo didinimo. Taip gimė „Chatacap“ – tvarių kepurių siuvimo iniciatyva.

Meduk

Meduk

Meduk - tai daugkartinės stilizuotos Kalėdų eglutės, pagamintos iš medienos atraižų.

Kumutis

Kumutis

Kumučio tikslas yra pateikti verslui ir asmeniniam naudojimui ekologišką alternatyvą vienkartinio plastiko naudojime. Siūlome suyrančius ir draugiškus aplinkai šiaudelius bei puoselėjame tvaraus vartojimo idėjas.

RENT BOUTIQUE

RENT BOUTIQUE

RENT BOUTIQUE kviečia moteris susipažinti su jų filosofija – „išlaidauk išmintingai“. Pasaulis sparčiai keičiasi, keičiasi požiūris ir į vartojimą. Nuomotis drabužį – išmintingos moters bruožas. Ji supranta, kad tikroji vertybė yra emocija, o ne materialūs dalykai. Taigi, ji verčiau kaups nepakartojamas akimirkas, nei daiktus.

APSODINK

APSODINK

Apsodink.eu yra socialinė iniciatyva skatinanti aktyvų balsavimą Europos Parlamento rinkimuose ir Lietuvos miškų atsodinimą. Pakviesk 4 draugus balsuoti ir Jūsų vardu bus pasodintas medis!

Nimfė

Nimfė

Natūrali kosmetika ir muilas, kieta kosmetika.

Heartmade farm

Heartmade farm

„Heart Made Farm“ yra nedidelis šeimos ūkis Vilniuje. Auginame įvairias daržoves ir kitus produktus, kad galėtume išmaitinti ne tik savo šeimą, bet ir kitus žmones.

Dar kas nors

Dar kas nors

Tai Ievos Vilkės tinklaraštis apie slaptą žalą gamtai mūsų kasdienybėje. Ievos straipsniuose  –  pasaulyje ir Lietuvoje aktualių ekologijos temų apžvalga bei asmeninė patirtis kuriant minimalistinę, gamtai draugiškesnę gyvenseną.

Nuo ego link eko

Nuo ego link eko

Esame 3 ekologės, kurios nori dalintis žiniomis ir įdomia informacija. Kviečiame palikti savo EGO užnugaryje ir tapti EKOLOGIJOS draugu! Prisijunk prie mūsų ir atrask ekologijos pasaulį smagiai :)

Švaresniam rytojui

Švaresniam rytojui

Lietuvoje analogų neturinti produkcija tiems, kurie nori susikurti švaresnį rytojų bei sveikesnę aplinką. Pirmiausia tai - mūsų namai . Ar galite įsivaizduoti, kad tik vandens ir šluostės pagalba galime išsivalyti namus?

Solidu

Solidu

Lietuvoje kurti ir gaminti kietieji šampūnai bei plaukų balzamai, sukurti be vandens ir be plastikinių pakuočių. Draugiški aplinkai, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir tikrai efektyvūs – koncentruotas gėris tavo plaukams vienoje plytelėje.

Vivo Wear

Vivo Wear

Tai virtuali spinta, iš kurios užsakytas rūbas pradės savo kelionę ratu. Šioje platformoje skatiname dalintis ir keistis rūbais, taip mažindami vis dar augantį vartotojiškumą bei padėdami vieni kitiems sutaupyti. 

Be pakuotės

Be pakuotės

Skleisti idėją, skatinti, patarti ir dalintis yra ypač svarbu. Kiekvienas mūsų realus indėlis į kasdienį pakuočių atsisakymą, atliekų mažinimą leis mums priartėti prie gamtos ir tvaraus gyvenimo būdo. Taigi, lėčiau, švariau, tvariau... Užsuk, sužinok, prisijunk!

Insectum

Insectum

Maisto atliekų grąžinimas į mitybos grandinę pasitelkiant vabzdžius. Esame jaunas atliekų tvarkymo ekspertų startuolis, kurio tikslas padaryti mitybos grandinę tvaresnę.

Two Fingers Goods

Two Fingers Goods

Tai miško dovanų parduotuvėlė. Gaminame medinius žiedus ir lemputes iš kokosų. Dirbiniai pagaminti iš atliekų. Mes esam tvarūs ir mums rūpi.

Ahimsa One

Ahimsa One

Socialinis tinklas, prekyvietė, ir e-mokymosi platforma skirta veganams, vegetarams, ir žmonėms, besidomintiems holistiniu gyvenimo būdu. Visi kartu galime sukurti pokyčius, kad išsaugotume aplinką.

Ekokasdiena

Ekokasdiena

Saugokime pasaulį kartu! Mūsų el. krautuvėlėje rasite ekologiškas ir natūralias trąšas, stiprinimo priemones Jūsų augalams sode ir ant palangės. Siunčiame perdirbto kartono pakuotėse ir prašome, kad pakuotės būtų tinkamai išrūšiuojamos.

Replastico2

Replastico2

Kviečiame iš naujo apsvarstyti plastikines atliekas ir mesti iššūkį vartojimo ir šiukšlių bei šiukšlių meno, šiukšlių dizaino ir šiukšlių grožio sąvokoms ir koncepcijai. Organizuojame kūrybines dirbtuves visiems, o mūsų sukurti produktai suteikia plastikinių maišelių atliekoms naują gyvenimą ir socialinę vertę.

Kitokia mintis

Kitokia mintis

Tai - projektas, skleidžiantis inovatyvias sveikos gyvensenos ir atsakingo bei tvaraus vartojimo idėjas Lietuvoje.

Po bangom

Po bangom

Žinios ir istorijos iš povandeninio pasaulio – informatyviai, suprantamai ir lietuviškai! Mūsų tikslas – kelti vandenyno raštingumą Lietuvos visuomenėje, per pažinimą įkvėpti rūpestį bei suburti vandenyno entuziastų bendruomenę Lietuvoje.

COO COO

COO COO

CooCoo – projektas apie tai, kaip galima gyventi paprasčiau ir tvariau! Sumažinant vartojimą iš nereikalingų/metamų daiktų pagaminti unikalų ir funkcionuojantį baldą!

Žalioji strategija verslui

Žalioji strategija verslui

Tai regioninių konferencijų ciklas, kuriose susitinka ekonomikos ekspertai, žaliosios politikos atstovai bei socialiai atsakingo verslo specialistai ir drauge ieško geriausių sprendimų, kaip užtikrinti valstybės ar konkrečių regionų ekonominį augimą ir konkurencingą ateitį.

Bagabù

Bagabù

Tvarus ir spalvotas rankinių/kuprinių prekės ženklas. Gamybai naudojama tik kitų Italijos mados imoniu medžiagu atraižos. Kiekvienas modelis vienetinis ir rankomis pagamintas Kopenhagoje. Pagrindinė misija - sumažinti medžiagų švaistymą, keisti pirkėjų požiūrį į tvarią madą. 

Linkėjimai, maistas

Linkėjimai, maistas

Lietuvos vartotojų instituto iniciatyva, skatinanti pažinti maisto švaistymo problemą ir ją spręsti edukuojant visuomenę, keičiant vartojimo įpročius bei kūrybingai panaudojant maisto produktus.

Mėnesiena

Mėnesiena

Kiek kasmet mes, moterys, išmetame vienkartinių paketų menstruacijų metu? Daugkartiniai paketėliai sujungia mus su savo kūnu, krauju ir mama Žeme. Lengva plauti ir puikiai jaustis visą dieną drauge prisidedant prie aplinkos tausojimo. Kviečiu išbandyti ir prisijungti prie sąmoningų moterų visame pasaulyje! 

Greenhub

Greenhub

Green Hub – aplinkai draugiškų sprendimų vieta. Čia galima rasti tvarių produktų, pavyzdžiui natūralios CHEWSY gumos.

Avilio istorijos

Avilio istorijos

Avilio istorijos - bitynas, gaminantis sertifikuotą ekologišką medų, bičių produktus, vaško žvakes ir medaus dovanas. Gamyboje laikomasi griežtų aplinką tausojančių reikalavimų.

Skaidri etiketė

Skaidri etiketė

Pas mus kiekvienas produktas turi savo tapatybės kortelę – unikalią skaidrią etiketę, kurioje pateikiama detali informacija apie gaminio kilmę, kokybę, poveikį aplinkai ir kelią nuo gamintojo iki vartotojo. Žinoti, ką valgai – didžiausia šių dienų prabanga ir revoliucija!

Active Youth Planet/tvariau.lt

Active Youth Planet/tvariau.lt

Active Youth Planet / Tvariau.lt – tai tvaresnių kelionių ir atostogų gidas visiems keliaujantiems.

Filota

Filota

Norime pasiūlyti aukštos kokybės, aplinkai draugiškus, žmogui saugius ir stilingo dizaino produktus, kuriuos norisi turėti ir didžiuotis naudojant nutolus nuo namų. Siekiame, kad skubantis modernus žmogus, tačiau besirūpinantis savo mityba bei aplinka, mėgautųsi maistu ir gėrimu keliaujant tvariai.

Home of neutrals

Home of neutrals

Namai, kuriuose tvarumas – pagrindinis stiliaus prieskonis, o estetika sutinka sąmoningą vartojimą. Užsuk: idėjos ir daiktai gyvenimui be plastiko.

Rūšiuoji - vadinasi galvoji

Rūšiuoji - vadinasi galvoji

„Rūšiuoji – vadinasi galvoji“ ženkliukas – tai atsakingo požiūrio į pakuočių atliekų tvarkymą simbolis. Taip pat šiame puslapyje rasite daugybę naudingos informacijos rūšiavimo tema.

Kind Elements

Kind Elements

Geri dalykai tavo tvariam ir stilingam gyvenimo būdui. Mūsų prioritetai: pagaminta iš perdirbtų atliekų, etiška, tvaru, natūralu ir kokybiška.

Cheeky Fox

Cheeky Fox

Cheeky Fox parduotuvėje rasite aplinkai draugiškų prekių namams ir asmens higienai, padėsiančių sumažinti atliekų kiekį kasdieniniame gyvenime. Apsipirkdami pas mus taip pat galite paaukoti Sengirės fondui, kuris siekia išsaugoti senuosius Lietuvos miškus nuo iškirtimo.

The Horomans

The Horomans

Vietoje naujo būsto, jauna šeima įsigijo istorinę raudonų plytų dvaro sodybą, kurią renovuoja gyvenimui, pritaikydami planetai draugiškas vertybes ir procesus.

Projektas „Darnūs namai“

Projektas „Darnūs namai“

„Darnūs namai“ sunkvežimyje buvo įrengtas ir po Lietuvą keliavo unikalus namas ant ratų, kuriame visi baldai ir kitos interjero detalės pagaminti panaudojant nebenaudojamus buities daiktus – dėžės, seni lagaminai, paletės, durys, virduliai ir kiti indai.

Denim Diaries

Denim Diaries

Tai iššūkis atskleisti naujus visiems gerai pažįstamo džinso veidus, grąžinus jį naujam gyvenimui. O kada baigiasi pirmasis? Kai audinių pardavėjams tampa nebereikalingi audinių pavyzdžiai, siuvėjams - audinių likučiai, džinsų pardavėjams - neparduoti gaminiai, o nešiotojams - jų drabužiai. Visa tai mums - žaliava tvaresnei kūrybai ir gamybai. 

Antakalnio daržas

Antakalnio daržas

Sodas yra nuo 2013 metų veikiantis bendruomeninis miesto daržas. Daržo talkininkai yra savanoriai antakalniečiai, kurie kartu planuoja, prižiūri ir tvarko daržą su šiltnamiu bei lauko lysvėmis. Praktikuojam gamtinės žemdirbystės, augalų tarpusavio derinimo principus, mulčiuojam ir kompostuojam, renkam sėklas ir jomis mainomės.

Futurepreneurs

Futurepreneurs

Tarptautinė verslumo skatinimo programa, kviečianti kurti ateities startuolius ir pokyčių verslą. Programos dalyviai mokomi, kad verslas turi būti ne tik pelningas, bet ir naudingas aplinkai bei visuomenei.

La Pepa Blog

La Pepa Blog

Apie tai, kaip vartoti mažiau, mylėti daugiau, keliauti lengviau ir gyventi gražiau.

Daiktų kiemas

Daiktų kiemas

Nereikalingų daiktų nebūna, jiems tik reikia suteikti antrą galimybę džiuginti vartotoją. Jei turite nebereikalingų ar daiktų su minimaliais trūkumais, o gal Jūsų buityje ko trūksta – sugrąžinkite daiktams gyvenimą, atnešdami arba pasiimdami juos iš daiktų dalijimosi stotelės „Daiktų kiemas“.

Upcycled by LT

Upcycled by LT

Tai lėtosios mados iniciatyva Lietuvoje, skatinanti tvarią ir atsakingą gamybą, vartojimą bei sąžiningą prekybą. Vieningas iniciatyvos žmonių požiūris į dizainą, kuria naujas vertes ir prikelia antram gyvenimui.

KRST VIEW

KRST VIEW

Pirmasis lietuviškas tinklaraštis dedikuotas tvariai madai bei edukacijai – kaip kiekvienas mūsų galime apsirengti su meile sau, pasauliui ir savo piniginei. Kviečiu pažvelgti į savo spintos pėdsaką ir sužinoti daugiau, nes kuo daugiau žinome, tuo mažiau mums reikia.

Stotelė Dėkui

Stotelė Dėkui

Suteik daiktams antrus namus. Jei turi ir gali pasidalinti – atvežk! Jei reikia ir patinka – pasiimk!

Akinių meistras

Akinių meistras

Skatiname tvaraus vartojimo idėją ir padėdami klientams tausojame gamtos išteklius. „Akinių meistras“ komanda atlieka akinių remonto darbus, padeda išsaugoti turimus akinių rėmelius, keičia lęšius į turimus akinių rėmelius.

Video apie MBA

Video apie MBA

Video, pasakojantis apie mechaninio biologinio apdirbimo gamyklą - vietą, kur mūsų buitinės atliekos patenka pirmiausia ir yra perrenkamos tolimesniems procesams.

Kamanėlė

Kamanėlė

Rankų darbo kietieji kremai kūnui ir rankoms. Ekologiški, natūralūs, organiški, pagaminti iš kokosų sviesto, sojų vaško (arba bičių vaško) ir eterinių aliejų.

Green spells

Green spells

Greenspells.com – lietuviška švarios kosmetikos parduotuvė. Aplinkai draugiški dezodorantai, kietieji šampūnai, kondicionieriai, dantų pastos, bambuko šepetėliai ir daugybė kitų!

Sweet Root

Sweet Root

Metų laikų kaitos įkvėpta vietinė virtuvė. Čia kelionė tvarumo link prasideda nuo pagarbos vietiniam produktui ir jo gamintojui bei nuoseklaus ingredientų tikrojo sezoniškumo laikymosi.

Mano guru

Mano guru

Mano Guru - daugiau nei maistas. Čia jau 15 metų įgyvendinama asmenų, išėjusiųjų iš laisvės atėmimo vietų, baigusių reabilitacijos programas, integracija į darbo rinką. Taip pat vadovaujamasi tvarumo principais - naudojami šiaudiniai šiaudeliai, bambukiniai įrankiai, kavos tirščiais tręšiamos gėlės, rūšiuojamos atliekos.

Rustė

Rustė

Užsiimu antriniu siūlų panaudojimu – neriu/mezgu iš ardytų, užsigulėjusių siūlų arba jų likučių. Tikslas - neišmesti, o suteikti antrą gyvenimą. Visi mano darbai yra vienetiniai. Labiausiai mėgstu nerti kvadratėlius bei purias gėlytes ir iš jų kurti pledus, rūbus, rankines ir pan..

Kalėdų mainai (Facebook grupė)

Kalėdų mainai (Facebook grupė)

Grupė, kurioje galima mainytis įvairiais kalėdiniais atributais: žaisliukais, girliandomis, dekoracijomis bei kita. Kam pirkti naujus papuošimus, jei galima apsimainyti? 

Laimingas flamingas

Laimingas flamingas

Gražūs ir mieli daugkartiniai maišeliai. Švaresnė gamta ir laimingesni flamingai.

Esu.eko

Esu.eko

Klimato kaita ir auganti dukrytė mane įpareigoja imtis veiksmų. „ESU EKO“ - paskyra, kurioje dalinuosi šeimos kelione „žalesnio“ rytojaus link (idėjos, eko aktualijos, patirtys). Tikiuosi, kad joje rasite naudingos informacijos.

Eko kavos keramika

Eko kavos keramika

Kava, kuria mėgaujamės kasdien, gali virsti puikia išskirtine medžiaga kuriant ekologinio dizaino elementus - savo studijoje kuriame unikalią kavos keramiką.

Platforma eko

Platforma eko

Socialiai ir aplinkosaugos požiūriu atsakinga etiškų ir tvarių projektų platforma.

Žaliuomenė

Žaliuomenė

Sveiko ekologiško maisto parduotuvė-kavinė-bendruomenė. Švieži ir sausi produktai be pakuočių. Organic-vegan-zero waste. Desertai, gėrimai, gėlės, valymo priemonės. Už švarią gamtą ir sveiką žmogų!

No Plastic Is Fantastic

No Plastic Is Fantastic

"No Plastic is Fantastic" idėja pasėta nusprendus dalintis draugiškomis gamtai kasdienio vartojimo alternatyvomis. Paprastai ir nuoširdžiai, su žiupsneliu humoro, ugdant pagarbą gamtai. Nes mažais žingsneliais kurti tvaresnį gyvenimą yra mažų mažiausiai fantastiška!

Suolelis miške

Suolelis miške

Pokalbiai apie mūsų poveikį gamtai ir gamtos –mums. 

E-VIVA

E-VIVA

E-VIVA - Lietuvos Valdorfo bendruomenės narius jungiantis projektas - el. parduotuvė. Čia įsigysite gamtai draugiškų buities priemonių, rankdarbių, knygų, kitų gėrybių, palaikysite jaunuolių verslumą bei remsite mokinių projektus.

Slowli

Slowli

Slowli užtikrins, kad jūsų vonios įpročiai būtų aplinkai draugiški – čia rasite metalinius skustuvus jam ir jai, bambukinius dantų šepetukus ir jų laikiklius.

Eko-žingsnis

Eko-žingsnis

Nulis atliekų parduotuvėlė ,,Eko-žingsnis" įsikūrusi Medžiotojų g. 14 A, Klaipėda. Čia pripildysite savo taras įvairiais produktais ir ne tik. Maloniai kviečiame apsilankyti. :) !!

Sneaker Spot

Sneaker Spot

Kūrybinės dirbtuvės, įsikūrusios Vilniaus stoties rajone, kuriose viskas sukasi apie kedus. Tai yra internetinis tinklaraštis apie kedus, stiliaus ir aprangos patarimai, vakarėliai ir renginiai kedų tema ir kedų bei kitos avalynės restauravimas.

Upės žalios

Upės žalios

Mes, Kristina ir Ineta - natūralaus gyvenimo būdo konsultantės ir įkvėpėjos. Rengiame zero waste užsiėmimus ir vedame FB blog‘ą, kuriame dalijamės patirtimi apie tvarią buitį ir kūno priežiurą, veganiškus receptus, aromaterapiją, lėtąją madą bei, svarbiausia, puoselėjame minčių ir jausmų ekologiją.

Ū K A I

Ū K A I

Tvarios kojinės, pagamintos ne tik iš  medvilnės, perdirbtos medvilnės, bet ir iš perdirbtų plastiko buteliukų! Kojinės gaminamos Lietuvos gamykloje, kur darbuotojai turi saugias darbo sąlygas bei gauna sąžiningus atlyginimus.

Kosmėjos dirbtuvės

Kosmėjos dirbtuvės

Savo pavyzdžiu mėginame parodyti, kad įmanoma auginti vaikus neauginant atliekų kalno. Siūlome šiuolaikinę ir patogią alternatyvą vienkartinėms sauskelnėms - atprastukes, kurios yra draugiškos mamai, tėčiui, jų mažyliui ir mūsų visų Žemei.

Gamtos draugas

Gamtos draugas

Gamtos draugas – elektroninė krautuvėlė tiems, kas renkasi tvarų vartojimą. Čia galima rasti nerūdijančio plieno šiaudelius bei medvilninius daugkartinio panaudojimo kosmetines vateles.

Full Moon Soap

Full Moon Soap

Esame prekės ženklas ‘’Full Moon Soap”, pristatantis originalią produkciją - šveičiamuosius kavos muilus su baltų kultūros simbolika. Prausiame, švelniname, puošiame!

Milda Paukštė

Milda Paukštė

Kai matau prasmę temoje ar veikloje, tiesiog užauga sparnai! Tai jaučiu kurdama iš nebereikalingų džinsų studijoje „Denim diaries“, vesdama dirbtuves apie antrinį daiktų panaudojimą, prisidėdama prie daiktų mainų „Dėk’ui“ butike.

Floramore

Floramore

Floramore.lt – specializuotas skelbimų portalas skirtas sodo, daržo ir augalų entuziastams, kuriame galima pirkti, parduoti, nuomoti, dovanoti lauko ar kambarinius augalus, naudotus ar naujus sodo įrankius ar techniką, rasti susijusias paslaugas.

Tvariau

Tvariau

Tikiu, kad net mažiausios pastangos yra svarbios bandant gyventi truputį tvariau. @tvariau Instagram paskyroje trumpai, aiškiai ir pozityviai dalinuosi savo kasdieniais atradimais bei įdomia informacija apie tvaresnį gyvenimo būdą lietuviškai.

BamThat

BamThat

Ekologiška socialinė iniciatyva, įsikūrusi tarp Lietuvos ir Kambodžos. Gaminame natūralius, daugkartinio naudojimo šiaudelius gėrimams, kurie yra visokeriopai geresni nei plastikiniai. Turime sertifikatą Lietuvoje ir sieksime sąžiningos prekybos (en. FairTrade) akreditacijos.

Natural Fiber Shop

Natural Fiber Shop

Ranšluosčiai su kanapių pluoštu yra itin minkšti, tvirti, ilgaamžiški ir yra įvertinti OEKO-TEX 100 sertifikatu, tad puikiai tinka net jautriausiai odai.

Ema

Ema's Natural Deodorant

Tai 100% natūralūs rankų darbo dezodorantai, kurie yra labai efektyvūs. Naudojami tik aukštos kokybės ingridientai: kokosų aliejus, sviestmedis, marantos milteliai, valgomoji soda be aliuminio bei eteriniai aliejai. Pakavimui yra naudojami tik stiklainiai - jokio plastiko. Išbandyk!

Šarka daiktų kelionės

Šarka daiktų kelionės

Visa mūsų ideologija telpa žodžiuose "lėta mada". Tai kokybiški natūralūs audiniai sukirpti ir susiūti taip, kad tarnautų ilgai - kad tiktų tau, o ne praskriejančiai madai.

Visiems ypatingas pasaulis

Visiems ypatingas pasaulis

Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti galimybę žmonėms rinktis aukščiausios kokybės produktus ir prisidėti prie mūsų visų planetos išsaugojimo. Atstovaujame prekės ženklus, kurios gamyboje naudoja ekologiškas medžiagas bei rūpinasi tiek žmonių, tiek jų augintinių gerove.

Green whale

Green whale

Aplinkai draugiškos kokybiškos, netoksiškos priemonės be plastiko. Kasdienei kūno ir namų priežiūrai, laisvalaikiui ir sportui.

Biržų duona

Biržų duona

Kuriame unikalius gaminius, su pagarba lietuviškoms tradicijoms ir aplinkai. Mūsų gaminiai yra gaminami iš draugiškos energijos, savo skyreliuose siūlome nuolaidą gėrimams ir gaminiams atvykus su savo tara bei imamės daugelio kitų tvarumo iniciatyvų.

ROPO design

ROPO design

Aksesuarai jaukesniems ir spalvingesniems namams bei patogesniam kasdieniam gyvenimui. Pagaminta naudojant atraižas ir audinių likučius iš lino fabrikų – pasitelkus kūrybiškumą ir puikius įgūdžius, unikalūs daiktai gimsta iš resursų, kuriuos jau turime.

Gguni Dates cacao

Gguni Dates cacao

100% natūralūs veganiški šokoladai, saldinti datulėmis, pakuojami tik į popierinę pakuotę.

Gija

Gija

Esame įmonių grupė, gaminanti trikotažo gaminius iš aukštos kokybės natūralių žaliavų. Siekiant kurti tvarią bei atsakingą aplinką, gamybos būdas orientuojamas į  gamybos žaliavų, vandens sąnaudų bei atliekų minimizavimą.  Siūlome rinktis aplinkai draugiškų etikečių bei gaminio įpakavimo variantus.

Nulis plius nulis lygu vienas

Nulis plius nulis lygu vienas

Nuliai - tai blogas, kuriame pasakoju, kaip iš seno, sugadinto ar nebemadingo drabužio gimsta naujas. Taip nuliai virsta vienetukais  - atnaujinti drabužiai prisikelia naujam gyvenimui.

Darna

Darna

Darni mada, kuriama ir nedideliais kiekiais siuvama Lietuvoje. Stengiamės atrinkti tik natūralius ir kokybiškus audinius, o daugybės metų darbo patirtį įgijusių siuvėjų darbas lemia drabužio ilgaamžiškumą. Mes – už lėtą madą ir mažėjantį vartojimą.

Divaks

Divaks

Esame įmonė, vystanti vertikaliai integruotą vabzdžių baltymų ingredientų verslą bei teikianti sprendimus maisto pramonei. Vabzdžiai – viena efektyviausių alternatyvių baltymų rūšių, kuri savo maistingumu nenusileidžia tradiciniams baltymų šaltiniams, o tvarumu yra artima augalinės kilmės baltymams.

Lašišos Dienoraštis

Lašišos Dienoraštis

Asociacija, bendraujanti su Valstybinėmis institucijomis, teikianti aiškiai suformuluotus pasiūlymus siekiant bendro tikslo – išsaugoti ir gausinti lašišinių žuvų išteklius.

Inovatorių slėnis

Inovatorių slėnis

Socialinis verslas; neformalaus ugdymo užsiėmimų ir seminarų erdvės gamtoje - Gražutės regioniniame parke. Inicijuojame ir organizuojame mokymus žmogaus teisių, ekologijos, gamtos pažinimo, socialinio verslo temomis. 

Mėnulio seserys

Mėnulio seserys

Tai moterų moterims sukurta el. parduotuvė, kurioje rasite gamtai draugiškus produktus Jūsų menstruacijoms.

Gyvenu Žaliai

Gyvenu Žaliai

Aplinkai draugiško gyvenimo būdo ir ekologiško verslo skatinimas. Tikslas - sąmoninga visuomenė, o priemonės: darnus bendradarbiavimas, eko konsultacijos, informacijos sklaida, eko rinkodara ir renginiai (konferencijos, seminarai, mugės, verslo susitikimai, turai), eko produktai. 

Žaislų klubas

Žaislų klubas

Žaislų klubas – edukacinių žaislų prenumerata vaikams. Klubas suteikia galimybę kas mėnesį vaikams patirti atradimo, smalsumo džiaugsmą, o tėvai jaučiasi ramūs, kad, neišleidžiant daug pinigų skirtingiems žaislams, vaikas lavina įgūdžius.

Tūkstantis mazgų

Tūkstantis mazgų

Rankų darbo macrame namų dekoro detalės pagamintos iš 100% medvilnės. 

Laba energija

Laba energija

Labà (iš liet.k. žodyno) – turinti teigiamų bruožų, gera, teisinga. Esame saulės elektrinių įrengimo specialistų komanda, turinti ilgametę darbo patirtį ir siūlanti būtent tokią – „Labą energiją“ pasauliui.

Une.lt

Une.lt

Rašytojos Unės Kaunaitės tinklaraštis, kuriame be kitų temų taip pat aptariamos idėjos, kokius pirmus žingsnius žengti, kad gyvendami paliktume po savęs mažesnį ekologinį pėdsaką.

Žolininkė

Žolininkė

Kodėl taip rūpinamės savo maistu, o ant odos dedame priemones, neleidžiančias jai kvėpuoti? Oda - didžiausias žmogaus organas, viską sugeriantis į save, o gamta yra natūrali laboratorija, suteikianti viską, ko reikia grožiui ir sveikatai puoselėti. Sąmoninga kosmetika tiems, kurie išties rūpinasi savimi ir aplinka!

Facebook nemokamų daiktų atiduotuvė Vilniuje

Facebook nemokamų daiktų atiduotuvė Vilniuje

Atiduotuvės - tai vieta, kur žmonės atiduoda ir dalinasi savo daiktais. Mažiau vartodami ir tausodami tai, ką turime, prisidėsime prie aplinkos tausojimo. Rask atiduotuvę savo mieste! (nuoroda veda į Vilniaus atiduotuvę)

Atliekos. lt

Atliekos. lt

Daugelį mūsų buityje susidarančių atliekų galima perdirbti, todėl labai svarbu jomis tinkamai pasirūpinti iš anksto ir perduoti atliekų tvarkytojams. Visa informacija Lietuvos gyventojams ir įmonėms apie atliekas, jų pridavimo galimybes ir tvarkymą.

Troboje

Troboje

Tikiu, kad galima kurti originalius, naudingus, gražius ir draugiškus gamtai, perdirbamus ar kompostuojamus dirbinius, sojų ir bičių vaško žvakes ir dovanas Jūsų namams, naudojant perdirbtas, natūralias ar antrinio panaudojimo medžiagas.

Muiliukas.lt

Muiliukas.lt

Muiliukas.lt rasite natūralias higienos priemones: muilus, šampūnus plaukams, hidrolatus, vonios burbulus ir net šampūnus jūsų augintiniams.

Gyvybės langelis

Gyvybės langelis

Gyvybės langelis – vieta, kur priglaudžiami visi atiduodami augalai ir čia jie lieka gyventi toliau.

Nyksta žuvys

Nyksta žuvys

Gidas sąmoningam žuvies vartotojui. Jis padės suprasti, kaip žuvį ir kitas jūros gėrybes vartoti, kad nepažeistume jautrių ekosistemų, leistume ištekliams atsinaujinti ir galėtume žuvis išsaugoti ne tik mums, bet ir ateities kartoms.

Naturoti

Naturoti

Ekologiškos prekės vaikams - drabužiai, priežiūros priemonės, žaislai, kuprinės, priemonės maudymui ir maitinimui. Tvaru, nes draugiška žmogui ir gamtai.

Grąžinti verta

Grąžinti verta

Puslapis, skirtas informuoti ir diskutuoti apie vienkartinių gėrimų pakuočių užstato sistemą.

WoolenClogs

WoolenClogs

Ekologiški, nedažytos natūralios vilnos rankom velti batai ir šlepetės, pakuojami be plastiko, gaminami be atliekų.

Būro kiemas

Būro kiemas

Miestietis išvyko į kaimą mokytis gyventi gamtos ritmu, bei kurti tvarų ūkį. Gyvenk unikaliai gamtos ritmu! Tai nėra sugrįžimas į praeitį, bet tai yra kūrybingas ir harmoningas gyvenimas gamtos ciklais.

Aplinka 1.5

Aplinka 1.5

Laida apie aplinkosaugines problemas Lietuvoje. Pagrindinis dėmesys skiriamas atliekų ir šiukšlių problemai, žiedinės ekonomikos įgyvendinimui Lietuvoje. Eteryje kiekvieną ketvirtadienį 16:00 val. per StartFM 94.2 Vilniuje arba startfm.lt

Vaškainis

Vaškainis

Daugkartinė, biologiškai iri maisto vyniojimo drobelė. Skirta pakeisti vienkartines, gamtai nedraugiškas maisto plėveles. Dėl savo sudėties Vaškainis išlaiko maistą šviežią ilgiau. Patogus naudoti, lengvai valomas.

Žiedė

Žiedė

Tai natūrali, vaistinėje pagaminta kosmetika, kuri naudoja daugkartinę stiklinę tarą.  Visi panaudoti ir į vaistinę grąžinti "ŽIEDĖ" indeliai, praėję apdorojimo procedūrą, yra panaudojami dar kartą.

Basos Rasos

Basos Rasos

Šioje bendruomenės parduotuvėje rasite puikių drabužių, avalynės, papuošalų, keramikos, tekstilės gaminių, pagamintų Lietuvos meistrų. Čia įsigysite sau kažką mielo, skatinsite atsakingą vartojimą (prikelsite daiktą naujam gyvenimui), paremsite autorių veiklą, o visas uždirbtas pelnas atiteks socialiniams Riešės apylinkių projektams.

Terra domus

Terra domus

Asmeninis tinklaraštis apimantis tvaraus gyvenimo būdo elementus.

Ideas Block

Ideas Block

Atvira kūrybinė erdvė puoselėjanti kultūrą, idėjų vystymąsi ir sklaidą, remianti tvaresnio gyvenimo būdo ir bendruomeniškumo idėjas. Tai vieta renginiams ir edukacijai, galerija, rankų darbo gaminių parduotuvė bei vegetariška kavinė.

Precious Plastic Lithuania

Precious Plastic Lithuania

Šiose dirbtuvėse suteikiame naują gyvenimą plastikui, kurį paprastai jau laikėme šiukšle. Ir tu gali perdirbti savo surinktą plastiką - junkis!

Miesto Laboratorija

Miesto Laboratorija

Darnus bendruomenės edukacijos centras, įsikūręs Antakalnyje. Čia pristatomos žaliosios ir sveiko gyvenimo būdo idėjos, kurias gali pritaikyti kiekvienas.

Trash Less

Trash Less

Noriu, kad žmonės suprastų besaikio vartotojiškumo įtaką mūsų aplinkai ir sau patiems. Trashh_less paskyroje aš dalinuosi lengvais pokyčiais, kuriuos kiekvienas iš mūsų galime pritaikyti savo kasdienybėje, kad gyventumėme taikiai su gamta.

Žali lapai

Žali lapai

Ši gamtai draugiškų produktų parduotuvė gimė iš didelio noro gyventi gamtai draugiškame pasaulyje, nesukuriant perteklinių atliekų. Kviečiame prisijungti prie tvarių pirkėjų bendruomenės ir įsigyti mūsų siūlomus gamtai draugiškus produktus.

No plastic world

No plastic world

No plastic world™ apjungia sveikatai ir gamtai draugiškus sprendimus kiekvienai dienai: bambukinio dantų šepetėlio prenumerata; 100% natūralus dezodorantas; dantų pastos tabletės; hermetiškas daugkartinio naudojimo neplastikinis maišelis Stasher.


Facebook nemokamų daiktų atiduotuvė Kaune

Facebook nemokamų daiktų atiduotuvė Kaune

Facebook grupė, skirta dalintis (ne)reikalingais daiktais ir mieste atrastais (nebe)reikalingais lobiais. Kurkime pasaulį, paremtą kitokiais nei piniginiais santykiais!

Lenses Lab

Lenses Lab

Palaikome minimalizmo idėją, skatiname tvarų vartojimą ir sakome: „Atsinaujinant akinių lęšius, Jums nereikia kaskart keisti ir rėmelius“. Jei turite kokybiškus ir Jums patinkančius rėmelius, džiaukitės jais kiek įmanoma ilgiau ir, atsiradus poreikiui, atsinaujinkite tik akinių lęšius.

Užtenka

Užtenka

Kelionė į tvaresnį ir sąmoningesnį vartojimą vengiant plastiko. Mano instagram akimirkos: #užtenka. Nes juk visko, ką mes turim, mums užtenka!

Va ir va kaip

Va ir va kaip

Viskas Iš Antrinių Žaliavų pagal Eglę. Baldai, interjero aksesuarai, žaislai, papuošalai ir kita.

Evented.lt

Evented.lt

Ekologiškos ir autentiškos sužadėtuvių, vestuvių ir įžadų atnaujinimo organizavimo paslaugos.

Žaliosios politikos institutas

Žaliosios politikos institutas

Tai žaliųjų idėjų kalvė, kurios misija – skatinti darnios plėtros sprendimų, paremtų moksliniais tyrimais bei ekspertine analize, integravimą į Lietuvos verslą, politiką bei visuomenę.

Viena žemė

Viena žemė

Minimalistinio gyvenimo būdo tinklaraštis. Čia buriasi bendruomenė, kuriai aktualu tvarumas, lėtas gyvenimas, ir meilė sau bei aplinkai.

Zerowasteshops.lt

Zerowasteshops.lt

Ieškai, kur galėtum nusipirkti maisto be pakuotės ar zero waste aksesuarų savo namams? Rask visas parduotuvėles, esančias arčiausiai tavęs, arba ieškok jų pagal norimą produktą. Tegul tavo tvarus gyvenimas tampa lengvesnis!

Reset

Reset

Su „Reset“ išsaugoti gamtą - lengva. Siekiame padėti keisti žalingus aplinkai įpročius į tvarius bei patogesnius, tad mūsų parduotuvėje rasite prekių, atsikračiusių plastiko pakuotės ir pasirengusių Jums tarnauti ilgai ir laimingai.

Bioras

Bioras

Natūralios BIORAS pagalvėlės padės atsikratyti blogais kvapais ir greitai pakeis sintetinius oro gaiviklius Jūsų namuose ir ne tik!

Zero waste mainai

Zero waste mainai

Bendruomenė Facebook, kurioje galima mainytis įvairiais daiktais visoje Lietuvoje. Kam pirkti naują daiktą, jei kažkas turi puikų, bet nenaudojamą? Suteikime daiktams antrą gyvenimą.

Mažiau yra daugiau

Mažiau yra daugiau

Vartodami mažiau galime turėti daugiau. Daugiau laisvės, vietos namuose, kokybės ir švaros planetoje. „Žinių radijo“ laidoje žurnalistė Milda Noreikaitė-Bobinienė žmones kalbina apie tai, kaip mūsų pasirinkimai veikia Žemę.

Eko restart

Eko restart

Tai Instagram paskyra, kuri yra atsvara vartojimo kultūrai soc. tinkluose. Čia dalinamasi informacija, patarimais, kurie gali padėti žmogui tapti sąmoningesniu ir rinktis tvaresnius ir gamtai draugiškesnius sprendimus. EkoRestartuokis kartu!

Vandenynai

Vandenynai

Kiekvienam suprantama informacija apie aplinkai draugišką gyvenimo būdą.

Žali burtai

Žali burtai

Natūralios kosmetikos gamybos ir rankų darbo muilo mokymai. Rankų darbo muilas, natūrali ekologiška kosmetika, hidrolatai, aromaterapija.

Meška po stogu

Meška po stogu

Tai žinutė apie meilę gamtai ir savo aplinkai. Iš pavargusių, ruošiamų išmesti ar jau išmestų baldų sukuriami vienetiniai, emociją turintys baldai. Meškos kambaryje neįmanoma nepastebėti, kaip ir „Meškos po stogu“ atnaujintų baldų. Atnaujinkime jūsų senus baldus ir suteikime jiems antrą šansą kurti laimę jūsų namuose!

CoolŪkis

CoolŪkis

Socialinė iniciatyva, kuri suveda norinčius sodininkauti su norinčiais dalintis daržo ploteliu sode arba kaime. Skatiname ekologišką ir tvarų gyvenimo būdą, dalinamės žiniomis ir patirtimi.

Mukkoka Namai

Mukkoka Namai

Atsakingai ir tvariai sukurti "Mukkoka namai" vaikams ir šeimai, su kūrybinėmis antrinio dizaino dirbtuvėmis  „NE šiukšlės“. Jų metu vaikai prikels antram gyvenimui daiktus, kūrybingai pažvelgs į šiukšlės gyvavimą, kurs ir diskutuos apie gyvenimą be šiukšlių.

GATO

GATO

GATO – nevyriausybinė gyvūnų apsaugos ir teisių organizacija. Organizacijos misija – pasitelkiant  profesionalų, visuomenės ir valstybės bendrystę didinti gyvūnų apsaugą Lietuvoje.

simonacym

simonacym

Aš Simona. Šiame kanale kuriu video apie zero waste, produktyvumą, keliones ir savo kasdienį gyvenimą. ♥

Kudė Tudė

Kudė Tudė

Tai žinutė visiems apie mūsų pačių aplinką. Apie mus vartojančius ir nepagalvojančius. Inovatyviai žvelgiame į seną daiktą: atnaujiname, perdirbame, projektuojame ir gaminame baldus bei kitus objektus iš antrinių žaliavų. Jei turi seną baldą - skambink mums!

Sustain academy

Sustain academy

Sustain Academy – pirmoji ir vientintelė į tvarumą orientuota mokymų programa Lietuvoje, įkurta siekiant suteikti profesionalams visapusiškų, aktualių, praktinių žinių apie tvarumą ir padėti įtvirtinti jas savo organizacijose. Tai pirmoji akademija Lietuvoje holistiškai ugdanti tvarumo specialistus ir už tvarumo temą savo darbovietėje atsakingus profesionalus.

9 zuikiai

9 zuikiai

9 zuikiai – tai idėjos, žinios bei komunikacijos pagalba tvariam verslui ir veikloms bei tuo besidominčiam jaunimui nuo 13 m. Čia dalinamasi išbandymais bei istorijomis kaip sukurti tvarų verslą ir gyvenimo būdą su adekvačiu požiūriu į pinigus, žmogiškumą ir gamtą.

LESS TABLE

LESS TABLE

Kūrybinės dizaino studijos veikla plačiai susijusi su maistu, pojūčiais ir vertybėmis. Pagarba paprastumui, gamtai siejama su nuoširdžių emocijų troškimu. Kuriamos istorijos ir potyriai: maisto instaliacijos, renginiai, produktai, dovanos.

INDI

INDI

Tai lietuviškas tvaraus dizaino ženklas. Išskirtinio dizaino interjero objektai gaminami pasitelkiant unikalią REPAPER perdirbto popieriaus technologiją. INDI tikslas – kurti taip, kad daiktai ne tik tobulintų interjerą, bet ir būtų aplinkai draugiški, nesukeliantys taršos ir netgi ją mažinantys.

Žaliuoju dėl

Žaliuoju dėl

Žmogaus teisės, atsakingas vartojimas, socialinė atsakomybė, aplinkosauga, ... – žaliuokime dėl idėjų, kurios ikvėpia.

Nesąmonė

Nesąmonė

Dažnai girdime, jog reikia būti sąmoningu vartotoju. Ką tai reiškia bei nuo ko pradėti? Turėdama žinių bei nepasotinamą smalsumą, bandysiu atsakyti į šiuos ir kitus klausimus. Jei pritariate, jog vienas bananas supakuotas į plastikinę pakuotę yra „nesąmonė“, kviečiu prisijungti.

Mokslo Kavinė

Mokslo Kavinė

Skatiname visuomenę rinktis žmogui ir aplinkai draugiškus produktus ir palaikome pradedančius verslininkus, kuriančius ir siūlančius tokius produktus. Čia jaunas verslas gali įgyvendinti savo idėjas, pristatyti save ir savo produktus.

Žalios dovanos

Žalios dovanos

Augantys pieštukai, knygų skirtukai, atvirukai su sėklomis ir kt. – tai dovanos, pagamintos iš visiškai natūralių, biodegraduojančių ir suyrančių, perdirbtų ir perdirbamų medžiagų. Panaudojus jas galima pasodinti ir gražiausi Jūsų linkėjimai sudygs, sulapos ir sužydės. Tai dovanos turinčios prasmę.

ClimateLaunchpad

ClimateLaunchpad

Didžiausias pasaulyje žaliųjų verslo idėjų konkursas, kurio tikslas - atskleisti švariųjų technologijų potencialą ir sustabdyti klimato kaitą.


Aplinkos Baltijos forumas

Aplinkos Baltijos forumas

Nevyriausybinė organizacija, kuri rūpinasi aplinkos ir gamtos apsauga, siekdama gamtą padaryti žmogui artimą ir suprantamą.

12 O

12 O'Clock Box

PIRMOJI tvari dienos pietų prenumerata. Tai kiekvieną vakarą pristatomas ateinančios dienos pietų patiekalas, pagamintas iš ūkininkų produkcijos. Viskas, ką reikia padaryti - išalkus jį pasišildyti. O po pietų - jokių atliekų, nes patiekalas atkeliauja DAUGKARTINĖJE pakuotėje, kuri bus grąžinama kito pristatymo metu.


Commune DIY

Commune DIY

Riedlenčių perdirbėjai, atsakingo vartojimo skatintojai ir bendruomenės švietėjai. Iš riedlentės, kuri savo funkciją atlikti tinkama apie mėnesį, gaminantys tvarius daiktus. Kasdien į šiukšlyną keliauja apie 300 tūkst. lūžusių riedlenčių,  kurios turi  net 95% perdirbti tinkamos medžiagos.

SIC socialinės dirbtuvės

SIC socialinės dirbtuvės

SIC Socialinės dirbtuvės – visus mūsų gaminius kuria, gamina ir siunčia nuostabūs ir labai kūrybingi projekto dalyviai, turintys proto ir/arba psichikos negalią. Mūsų pagrindiniai rėmėjai – klientai, o pagrindinis tikslas prikelti Jūsų nebenaudojamus drabužius antram gyvenimui.

Sumanūs tausoja

Sumanūs tausoja

Laida apie įmones, kurios supranta energijos taupymo svarbą ir savo sprendimais prisideda prie tvarios energijos ir švarios aplinkos tikslų.

Padirbtuvės

Padirbtuvės

Tai atviros dirbtuvės susitikti ir kurti: meistrauti, taisyti , persidaryti naujus daiktus. Vieta, kur žmonės gali realizuoti savo idėjas dalindamiesi įrankiais ir patirtimi. Rask tokias dirbtuves savo mieste! (nuoroda veda į Vilniuje esančias)

Sauliaus dažų dirbtuvės

Sauliaus dažų dirbtuvės

Natūralių statybos apdailos medžiagų: molio tinko, dažų, vaškų, muilų skirtų medienos apdailai, apsaugai, priežiūrai gamyba.

Be brudo

Be brudo

Tvari kosmetika iš aplinkai draugiškų gamintojų be plastiko pakuočių kasdieniam naudojimui.

Zero waste Lietuva

Zero waste Lietuva

Sąmoningų bendraminčių grupė, kurioje vyksta diskusijos tvaraus ir beatliekinio gyvenimo temomis, dalinamasi patarimais ir įkvėpimais. Jei nori imtis pokyčių gyvenant žaliau – tai puikiausia vieta pradėti!

Lietuvos švariųjų technologijų klasteris

Lietuvos švariųjų technologijų klasteris

Siekiame didinti švariųjų technologijų sektoriuje veikiančių įmonių sukuriamą vertę nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, skatinti bendradarbiavimą mokslinių tyrimų vykdyme ir inovacijų plėtroje, kompetencijų ugdymą, narių tarptautiškumą.

LRT laida „Ekologiška“

LRT laida „Ekologiška“

LRT laida „Ekologiška“ žiūrovams pristato ne tik ekologiško gyvenimo būdo aktualijas, bet ir patarimus, kaip ekologinio gyvenimo nuostatas taikyti paprastose kasdienėse situacijose ir mažinti besaikį vartojimą.

NULIS

NULIS

Gamtai draugiškam ir sąmoningam pirkimui.

Auste.va

Auste.va

Savo @auste.va Instagram paskyroje dalinuosi kasdieniškais tvaraus gyvenimo būdo patarimais ir asmeninias pokyčiais.

Kūrybos kampas 360

Kūrybos kampas 360

Socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu. Vykdome edukacinę veiklą organizuodami kūrybinius renginius ir užsiėmimus.

Dessearth

Dessearth

Lietuvoje siūti, rankų darbo aksesuarai iš audinių atraižų kiekvienai tvaraus gyvenimo dienai.

Skepetėlė

Skepetėlė

Skepetėlė – tai daugkartinė medžiaginė dovanų pakuotė, įkvėpta japoniškojo furoshiki. Kuriame dovanojimo tradiciją be papildomų atliekų.

Eko-logika

Eko-logika

Tvarų gyvenimo būdą populiarinantis tinklalapis, kuriame gali rasti įvairius konkrečių higienos priemonių, drabužių, virtuvės bei laisvalaikio reikmenų prekės ženklus.

Neterštukas

Neterštukas

Platforma, skirta pranešti apie aptiktą vandens taršą gamtinėje aplinkoje Vilniaus mieste. Į gautus pranešimus reaguos „Vilniaus vandenų“ dispečerinė ir kitos atsakingos institucijos.

Green Genius

Green Genius

GREEN GENIUS paverčia paprastą, bet genialią idėją realybe - mes suteikiame galimybę visiems ant nuosavo namo stogo įsirengti saulės elektrinę neinvestuojant savo lėšų! Žalia energija turi būti pigesnė ir prieinama visiems.

Muilo virtuvė

Muilo virtuvė

Natūralūs rankų darbo muilai, iš augalinių aliejų ir kitos priemonės voniai. Kuriu draugiškus aplinkai ir žmogui muilus, stengdamasi tausoti aplinką ir puoselėdama tvaraus ir atsakingo vartojimo idėjas.

Gajingai

Gajingai

Tekstai ir netekstai apie aplinkosaugą. Subjektyviai, spontaniškai ir g a j i n g a i. Kodėl gajingai? Gaja - Žemės, kaip gyvos būtybės, simbolis.

Dalinu.lt

Dalinu.lt

Dalinu.lt yra daiktų dovanojimo ir tvaraus naudojimo platforma. Tai neišsemiamas daiktų registras, kuriame galima užregistruoti pertekliniusdaiktus. Čia juos galite perleisti naudoti kitiems - dovanoti visam laikui arbanustatyti naudojimo laikotarpį, po kurio daiktas atitektų kitam dalyviui. 

Zero Waste Fest

Zero Waste Fest

Gamtai draugiškas vasaros festivalis, kviečiantis suburti kuo platesnę grupę asmenų, besidominčių aplinkosauginėmis temomis, alternatyvų ieškojimais, aktyviu laisvalaikiu.

Šilainių Sodai

Šilainių Sodai

Tai darnios sodininkystės vieta Kauno Tvirtovės parko VIII forto slėnyje. Čia gera kartu auginti maistą, dalintis žiniomis ir puoselėti sveikatą.

Norway grants

Norway grants

Siekiame prisidėti prie tvaraus ekonomikos augimo finansuodami naujų, aplinkai palankių produktų ar technologijų kūrimą, komercinimą ar diegimą.

EcoNatura

EcoNatura

Esame ekologiško ir natūralaus maisto, higienos ir buities prekių parduotuvė. Džiaugiamės galėdami rinkai pasiūlyti biologiškai suyrančius dantų šepetėlius, bambuko puodelius, vegan šampūnus be palmių riebalų ir dar daugiau.

Misija: nulis

Misija: nulis

Net maži mūsų elgesio įpročių pokyčiai gali pristabdyti aplinkos taršą ir klimato kaitą. „Misija: nulis“ – Aplinkos ministerijos inciatyva, kuria siekiame atkreipti dėmesį į aplinkos taršos, klimato kaitos problemas ir skatinti žmones keisti kasdienius įpročius.

REFURBAS

REFURBAS

Žiedinės ekonomikos profesionalai, gelbėjantys elektroniką nuo patekimo į šiukšlyną.

Daugkartinukai

Daugkartinukai

Rankų darbo daugkartinio naudojimo kūriniai moterų kasdienos ritualams, meilei sau. Su intencija įkvėpti ugdyti ne tik save, bet ir mūsų visų namus - motiną žemę - myluojančius, tausojančius įpročius. Rinkis natūralumą!

MB Skaitmeninės tekstilės namai

MB Skaitmeninės tekstilės namai

Mūsų tekstilės namuose rasi skaitmeninę spaudą ant natūralios tekstilės - draugišką aplinkai ir žmogui technologiją, inovatyvias ir ekologiškas medžiagas, autentiškus raštus, laisvę kurti bei išreikšti save. Be to, mums rūpi aplinka. Taškas.

Išpakuota

Išpakuota

Podcast'as apie tvarų gyvenimo būdą ir ekologiją kasdien.

A&M muilai

A&M muilai

Mūsų užduotis - tausoti aplinką ir gyventi sveikai. Rankų darbo šampūnai ir kondicionieriai gaminami tik iš natūralių žaliavų. Kuriame dėl gamtos ir kartu su gamta!

Tekstilės tvarkymas

Tekstilės tvarkymas

Pelno nesiekianti organizacija, jungianti gyventojus, įmones, įstaigas, neabejingas aplinkos tausojimui, ir norinčius priimti naudotos tekstilės keliamus iššūkius.

iloverecycled.com

iloverecycled.com

Tai nauja e-platforma, skirta tvaraus ekologinio dizaino ir ekologiškos kilmės gaminių kūrėjams/gamintojams ir pirkėjams. Mūsų tikslas - apjungti ir suburti į bendruomenę tvaraus ekologinio dizaino kūrėjus/gamintojus bei pristatyti jų gaminius pasaulyje.


Gyvenimas be atliekų

Gyvenimas be atliekų

Iniciatyva, šiuo metu besibazuojanti Kaune, vienijanti visus, norinčius prisidėti prie ekologiško gyvenimo idėjos. Renginiai/istorijos/informacija.

FULL JAR - Zero Waste Bulk Store Kaunas

FULL JAR - Zero Waste Bulk Store Kaunas

FULL JAR yra Zero Waste maisto produktų parduotuvė Kaune, kuri yra įkurta ir vystoma naudojant žiedinės ekonomikos principus.

Beatvile

Beatvile

Tai ekologiški, stilingi, rankų darbo aksesuarai ir priemonės, kurios suteikia žmonėms galimybę sintetines medžiagas pakeisti natūraliomis taip prisidedant prie gamtos saugojimo. Kovokime su gamtos tarša patogiai ir stilingai!

PlanBee

PlanBee

Tai vaško drobelės, gimusios Lietuvoje. Jos yra puiki alternatyva plastikinei maistinei plėvelei, nes padeda ilgiau išlaikyti maistą šviežią, drauge leidžia jam kvėpuoti ir nesukuria jokių atliekų, kadangi yra visiškai natūralus produktas.

Urban Earth Lovers

Urban Earth Lovers

Mes esame Miglė ir Laura, gyvename aplinkai draugišką minimalistinį miesto gyvenimą ir padedame kitiems daryti tą patį. Įkūrėme Urban Earth Lovers parduotuvę, kurioje rasi mūsų kruopščiai atrinktus ekologiškus produktus namams ir keliaujant mieste.

Rupki

Rupki

RUPKI - mados ir tvaraus vartojimo vaistas. Kurkime geresnį rytojų sau ir kitam transformuodami mados industriją į etiškesnę, skaidresnę ir tvaresnę. Drauge verskime nemylėtą mylimu.

Dalinuosi. lt

Dalinuosi. lt

Dalinuosi.lt – atsakingų žmonių bendruomenė, kurioje registruoti nariai nuomoja vieni kitiems vertingus daiktus. Čia galima užsidirbti papildomų pinigų įdarbinant savo turimus daiktus.

Tvarūs bičiuliai

Žalių iniciatyvų biblioteka internete. Atrask tuos, kurie įkvepia tvariems pokyčiams! Tvarūs bičiuliai - zero waste Lietuva idėjų skleidėjai. Iniciatyvos, kurios rūpi ekologija, aplinkosauga.  Žalia žinutė ekologiški daugkartiniai maišeliai.